Poděkování za účast

Jinak děkujeme Sv. Jakubovi za počasí, po dnech silných dešťů bylo krásně slunečno. Ale jak říká bratr Ondřej jednu z oblíbených vět z korporátu: " Určitý prostor pro zlepšení do budoucna tady je." Páč mohlo být o pár stupňů tepleji...

"Již v Pegasu se nás sešla hojná účast, dali jsme si pivo, uzené koleno a pečené koleno. Po kolenou jsme vydali ke kostelu...." (abych použil Márovu včerejší hlášku). Děkujeme všem za účast, z hlavy jsem napočítal, že se na akci aspoň nějak zúčastnilo 48 lidí (vloni 30). Ale asi jich bude víc, protože si všechny nevybavuju, všechny neznám, dokonce některé účastníky neznal nikdo a asi 2 náhodní kolejdoucí si taky vyzvedli kredenciál a přidali se. Kolik nás bylo celkem asi už nikdo nespočítá, možná to dáme dohromady až z fotek. A taky ne každý pil.

letos nikdo nezmizel.

Kostel se nám řetězem rukou nepodařilo obepnout (v ten moment Mára napočítal 36 osob a cca 1/3 délky kostela), takže to zůstává jako čelendž do dalších ročníků. Jinak kostel má dokola údajně 239 m, někdo to včera měřil.

Někteří účastníci ho obešli 41x!!! Někteří ho obešli po čtyřech - po kolenou a někteří (Bára, Lenka a Honza), ho dokonce obručkovali "na trakaři " aniž by přerušili, umdleli nebo se pozvraceli. Klobouk dolů! Někteří jedinci překonali díky bonusům za dovednostní soutěže a vypitým pivům magickou hranici 200 km!!! Já jsem odpadl na 133 km a bylo to tak akorát a stejně jako vloni nevím, kam se poděla moje poutnickká hůl.

Jak daleko jste došli vy?

PS: Nezná někdo toho zpěváka, jak krásně zpíval, ale neuměl žádný text a hrál ty dokonalý melodie na ty fíkový (?) listy, co tam někde utrhl za kostelem?

Budeme rádi, když se za rok zase sejdeme!

organizátoři

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.